Op deze pagina kunt u de contactgegevens vinden per onderdeel.

Lid Worden:

Download dit formulier om lid te worden van de Dordtse Reddingsbrigade Aanmelden voor zwemlessen van het Zwem ABC kan door te mailen naar lidworden@rbdordrecht.nl. U ontvangt dan nadere informatie.

Contributie

Bij het lid worden van onze vereniging betaald u eenmalig € 5,00.
De contributie bedraagt € 16,70 per maand.
Lifesaving sporters categorie CDE: € 25,05 per maand
Lifesaving sporters categorie ABM: € 33,40 per maand

Opzeggen

Opzeggen doe je natuurlijk alleen na het minimaal behalen van het C diploma van het Zwem ABC. Alleen dan ben je zwemveilig! Het formulier kunt u mailen naar opzeggen@rbdordrecht.nl

Nautische beveiliging

Coördinator nautische beveiliging:
06-50801021 – beveiliging@rbdordrecht.nl Dit telefoonnummer is NIET voor vragen over lidmaatschap en openingstijden van het zwembad.

Bank

IBAN NL94 INGB 0000 323375 t.n.v. penningmeester DRB
Postbus 1012, 3300 BA Dordrecht

SEPA wordt gebruikt voor incasso’s.

Kamer van Koophandel:

Ingeschreven in het verenigingsregister onder nummer. 40321527

De Dordtse Reddingsbrigade is een ANBI vereniging.

E-mail:  secretaris@rbdordrecht.nl

Contactgegevens

POSTADRES:

Dordtse Reddingsbrigade
Postbus 1012
3300 BA Dordrecht

BEZOEK ADRES:

Fanny Blankerskoenweg 18
3318 AX Dordrecht
Sportboulevard Dordrecht

Samen veilig sporten

Als Reddingsbrigade Dordrecht willen we alle leden veilig en met plezier laten sporten. De zorg voor een veilige omgeving is daarbij essentieel. We willen een situatie scheppen waarin sporters kunnen groeien en bloeien. Elke zaak van grensoverschrijdend gedrag is er een teveel! Meer informatie via deze pagina

Digitale Nieuwsbrief

Via de e-mail houden we je maandelijks op de hoogte van het laatste nieuws bij de Dordtse Reddingsbrigade. Bij bijzondere gebeurtenissen sturen we een extra nieuwsbericht. Blijf op de hoogte en meld je aan.

Wil je de Digitale Nieuwsbrief van de DRB ontvangen? Aanmelden kan via deze link

Bestuur Dordtse Reddingsbrigade

Het bestuur van de Dordtse Reddings Brigade per 1 februari 2019

VoorzitterH. Dorstvoorzitter@rbdordrecht.nl
SecretarisM. Janssensecretaris@rbdordrecht.nl
PenningmeesterA. Bloklandpenningmeester@rbdordrecht.nl
Vice-voorzitterP. Ampersevicevoorzitter@rbdordrecht.nl
CommissarisK. Dorstkdorst@rbdordrecht.nl
CommissarisW. Heijmanswheijmans@rbdordrecht.nl
CommissarisU. Lockulock@rbdordrecht.nl
CommissarisJ. Reijerinkcommunicatie@rbdordrecht.nl